Nowość! Kroplówki witaminowe.

wróć

Kroplówki witaminowe to skuteczny sposób dostarczenia organizmowi niezbędnych mikro i makroelementów oraz pierwiastków biogennych. Specjalnie dobrane składniki odżywcze pozwolą na powrót do witalności, lepszego samopoczucia oraz lepszą regenerację po wysiłku i chorobie. Kroplówki witaminowe to najskuteczniejsze uzupełnienie niedoborów witamin i składników odżywczych. Tak przyjmowane mikro i makroelementy trafiają bezpośrednio do komórek organizmu, co gwarantuje najwyższą oraz najszybszą przyswajalność.

Leczenie witaminą C niesie za sobą wiele zalet. Po pierwsze, kroplówki witaminowe są w pełni bezpieczne dla pacjentów – wszystkie składniki dostają się bezpośrednio do krwiobiegu, gdzie następuje uzupełnienie wyłącznie brakujących elementów. Są one więc podawane pacjentom w najlepiej przyswajalnej formie, co wpływa na uzyskanie szybkich i zadowalających efektów.

Terapia zalecana jest osobom, które:

  • prowadzą aktywny tryb życia,
  • mają dietę ubogą w warzywa, owoce oraz inne wartościowe produkty,
  • chcą szybko i skutecznie pozbyć się objawów kaca.

Leczenie witaminą C oraz pozostałymi elementami to około 30-minutowy zabieg, w trakcie którego pacjentowi poprzez kroplówkę podawane są brakujące składniki. Standardowo terapia witaminą C przeprowadzana jest w formie 4 kroplówek przyjmowanych co kilka dni. Forma i czas trwania terapii zależy jednak od indywidualnego zapotrzebowania – lekarz po konsultacji z pacjentem dobiera spersonalizowany skład kroplówki oraz wyznacza terminy ich przyjmowania.

 

Kroplówka Detox

Kroplówka oczyszczająca  – odchudzająca  ma działanie antyoksydacyjne, usuwa zastoje limfatyczne oraz stymuluje wypłukiwanie toksycznych produktów przemiany materii. Jeśli chcesz pozbyć się celulitu i ujędrnić ciało, przyśpieszyć przemianę materii, aby skóra nabrała blasku to ta kroplówka jest dla Ciebie.

Skład kroplówki :

Witamina C, Witamina A i E, Witamina B, Elektrolity, Molibden, Miedź, Chrom, Kwas lipolowy, Cynk, Jod, Selen, Miedź                                                                                   

 

Nadmierne wypadanie włosów to coraz powszechniejszy problem dotykający wielu ludzi na całym świecie. Kroplówka „Piękne włosy” jest stworzona by pomóc twoim włosom wyglądać zdrowo. Skład tej kroplówki wyrównuje deficyt mikro i makroelementów tak by włosy znowu stały się błyszczące, a także aby zapobiec ich wypadaniu. Jeśli obserwujesz u siebie nadmierne wypadanie włosów:

  • Włosy stały się matowe i zniszczone
  • Często koloryzujesz włosy
  • Potrzebujesz głębokiego odżywienia i nawilżenia włosów
  • Włosy utraciły witalność i blask
  • Zależy Ci na długotrwałej odbudowie struktury włosów
  • Często suszysz lub prostujesz włosy

Skład kroplówki „Piękne włosy”:
Witamina C, Wit. Z gr. B1,B2,B6, B12, Biotyna B7, Kwas pantotenowy – B5, Kwas foliowy – B9, Magnez, Cynk, Chrom, Molibden, Fluor, Selen, Miedź

 

Kroplówka „Energia” to specjalna formuła odpowiednio dobrany skład witamin, minerałów i jonów dla osób aktywnych fizycznie, zbilansowanych do Twoich potrzeb i masy ciała, wszystko po to aby Twoja szybko przywrócić siły witalne, a skóra odzyskała blask. Polecana jest wszystkim, którym brakuje energii, czują się zniechęceni i znużeni codziennymi obowiązkami lub są osłabieni po przebytej chorobie.

Skład kroplówki „Energia”:

Witamina C, Witaminy gr. B, Witamina E, Magnez, Elektrolity, Chrom, Cynk, Jod, Fluor, Selen, Miedź

 

Już po jednym seansie zobaczysz różnicę w samopoczuciu, zalecamy 4 serie w odstępach co 7 dni w celu uzyskania najlepszych efektów.